Pomysły na spersonalizowane prezenty

0
1829
prezent
fot. pexels.com

Podobno najlepszy prezent to taki, który jest idealnie dopasowany. Z kolei perfekcyjnie dopasowany prezent to taki, który jest spersonalizowany. Poznaj pomysły na personalizowane prezenty, które sprawdzą się praktycznie dla każdego i na każdą okazję. Najlepsze jest to, że możesz podarować je jako kompletny prezent, a też jako dodatek do prezentu głównego.

Zobacz też: http://jegoego.pl/praktyczne-prezenty-personalizowane-gadzety-dla-kazdego/

Top 5 personalizowanych prezentów dla każdego

  1. Album ze zdjęciami – nie ma chyba nic bardziej spersonalizowanego. I nie chodzi tutaj tylko o to, aby na okładce albumu wygrawerować imię osoby, która ten prezent otrzyma, choć i ten szczegół sprawia, że prezent jest wyjątkowy. Album ze zdjęciami, który będzie w pełni spersonalizowanym prezentem, to album, który jest wypełniony zdjęciami. Wystarczy postawić się na miejscu osoby, która taki prezent otrzymuje. Otwiera go, a tam wiele zdjęć, wywołujących silne emocje.
  2. Brelok – każdy z nas przy kluczach nosi różne breloczki, zarówno mniejsze, jak i większe. Milej jest, gdy taki brelok jest atrakcyjny wizualnie. Taki będzie na pewno, gdy znajdzie się na nim pamiątkowa data, słowo, zdanie, miły zwrot. Breloki z grawerem świetnie sprawdzają się jako prezent w związkach. Można wówczas wygrawerować na nich pamiątkową datę lub napis ,,Kocham Cię!’’.
  3. Grawerowane akcesoria kuchenne – najpopularniejsze z nich to talerze, sztućce, deska do krojenia, szklanki, kubki. Spersonalizowane prezenty ,,kuchenne’’ najlepiej sprawdzą się u osób, które uwielbiają gotować, mają w sobie coś z kucharza i w ogóle w kuchni czują się, jak ryba w wodzie.
  4. Gadżety komputerowe i technologiczne – te sprawdzą się nie tylko dla maniaków gier czy pasjonatów informatyki. Dobry i pojemny pendrive czy słuchawki są ta naprawdę używane przez każdego z nas na co dzień. No właśnie! Jest to więc świetna okazja, aby takie gadżety spersonalizować.
  5. Dzień wrażeń – nie ma nic cenniejszego niż czas, zatem świetnym prezentem będzie właśnie podarowanie komuś czasu. Jako upominek możesz zaplanować i zorganizować ,,dzień wrażeń’’, np. wyjście do kina, na spacer do ulubionego parku, a może zabrać prezentowaną osobę na drobną wycieczkę. To zdecydowanie oryginalny prezent, który z pewnością zostanie na długo w pamięci.

Przeczytaj też: https://www.uroda.info.pl/czym-kierowac-sie-podczas-wyboru-plaszcza-meskiego/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here