Spojrzenie kocicy

0
2189
Spojrzenie kocicy

Spojrzenie jest jednym z istotniejszych sygnałów seksualnych. Może być intensywnie zalotne, albo subtelne, pozostawiające margines niedopowiedzenia. Dzięki odpowiedniej oprawie oczu, kobieta może stać się ponętną kocicą albo niewinną dziewczynką. Odpowiednio dobrany wygląd rzęs i brwi może zastąpić godzin spędzone przed lustrem na robieniu makijażu. Uwodzicielskie spojrzenie jest mieszanką intensywnego wpatrywania się i odwracania wzroku, czy spuszczania go w dół. Powolne podnoszenie wzroku, który przez zawstydzenie utkwiłaś w podłodze, zrobi wrażenie nawet na największym łobuzie i łamaczu serc. Gdy chłopca uda się już upolować, to długie, zalotne rzęsy możesz wykorzystać do motylich pocałunków. Pocałunek motyla, to intensywne poruszanie rzęsami, tak, by ich koniuszki dotykały ust kochanka. Co zrobić, jeśli natura nie obdarzyła nas szelmowskimi rzęsami? Naturze można odrobinkę pomóc i z oczu opatulonych ledwie widoczną mgiełką rzęs stać się seksi kokietką. Najskuteczniejszym sposobem jest przedłużanie. Można to zrobić na wiele sposób: samemu w domu albo w gabinecie kosmetycznym. Jedną z najczęściej wybieranych jest przedłużanie rzęs metodą 1 do 1. Pomaga ona powiększyć oko, wydłużyć jego kącik, podkręcić rzęsy czy otworzyć optycznie oko. Wygląd rzęs po zabiegu powinien być dostosowany do potrzeb, pragnień oraz wyglądu twarzy kobiety. To metoda w pełni bezpieczna, mało kosztowna i łatwo dostępna. Nowicjuszką poleca się przedłużanie rzęs u stylisty czy kosmetyczki, natomiast kobiety, które mają większe doświadczenie w codziennej stylizacji i makijażu twarzy mogą zrobić to same. Należy to zrobić profesjonalnie, gdyż zabieg źle wykonany może doprowadzić do uszkodzenia oprawy oka, czy nawet wzroku. W profesjonalnych gabinetach kosmetycznych to nigdy się nie zdarza, dlatego ważne, by wybierać gabinety renomowane oraz kosmetyczki, które są pozytywnie oceniane przez inne klientki. Ta metoda polega na doklejeniu do naszych prawdziwych rzęs rzęsy syntetycznej. 1 do 1 odnosi się do sposobu doklejania i zachowania odpowiednich proporcji: do jednej prawdziwej. rzęsy dokleja się jedną syntetyczną. Sztuczne rzęsy najpierw dokleja się do wszystkich dorosłych rzęs, a potem stopniowo uzupełnia braki, doklejając je do tych krótszych. Do wyboru są rzęsy wykonane z włókien poliestrowych lub całkowicie naturalne, z włosia norki syberyjskiej.

Podczas zabiegu bardzo ważne jest zabezpieczenie oka poprzez doklejenie plastrów ochronnych. Powinny być one umieszczone pod dolną rzęs,ą w odległości 3 milimetrów od dolnej linii rzęs. Ważne, by rzęsy syntetyczne były różnej długości, pomoże to w otrzymaniu naturalnego efektu. Każdą rzęsę z osobna, przy pomocy pęsety, zanurza się w odpowiedniej ilości kleju i dokleja do naturalnej rzęsy. Każda z rzęs naturalnych, podczas zabiegu, musi zostać odpowiednio wyizolowana za pomocą pęsety prostej i posmarowana niewielką ilością kleju. Rzęsy syntetyczne należy doklejać wzdłuż naturalnej linii rzęs. Bardzo ważne jest dopilnowanie, by żadna z rzęs, ani naturalna, ani sztuczna nie przykleiła się do innej. To pomaga uzyskać odpowiednik efekt. Jeśli podczas zabiegu, któreś z rzęs się ze sobą skleją, to należy je od siebie oddzielić pęsetą prostą, w czasie, gdy klej będzie suchy, choć jeszcze nie utwardzony. Gdy rzęsy będą już przyklejone i odpowiednio wystylizowane należy je wysuszyć. Po kilku minutach suszenia należy rozpylić na rzęsy, np. wodę destylowaną, a następnie ponownie wystylizować rzęsy i suszyć przez kolejnych kilka minut.
Przedłużanie rzęs tą metodą nie ma negatywnego wpływu na stan rzęs naturalnych. Jest całkowicie bezpieczne. Należy jednak pamiętać o rzęsy należy odpowiednio zadbać, używając specjalnych kosmetyków. Można je myć wodą,a potem nakładać na nie odpowiednie pianki. Zabieg należy powtarzać co cztery tygodnie.
Sztuczne rzęsy są mocne długie i ciemne, dlatego zwalniają z obowiązku stosowania tuszu do rzęs.
Zabiegu nie zaleca się osobą, które mają alergie powodujące łzawienie oczu, zapalenie spojówek, osobom po odbytej chemioterapii.
Przedłużanie rzęs to łatwy i niedrogi zabieg, który sprawi, że Twoje spojrzenie stanie się głębokie, intensywne i zalotne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here