Triki, które odmieniają całkowicie Twoje włosy!

0
1693
włosy

Włosy potrafią całkowicie odmienić wygląd każdej stylizacji, jeżeli będą one zadbane i zdrowe. Z pewnością będą prezentowały się lepiej dosłownie we wszystkim. Ubierając się w elegancką i długą sukienkę z pewnością będziesz się czuła okropnie, kiedy twoje włosy będą suche, zniszczone ,a do tego przetłuszczone. W jaki sposób temu zapobiec? Nie martw się – już mówimy! Tak tak jak pielęgnujesz twarz różnymi specjalnymi kosmetykami, tak samo powinieneś postępować z włosami. O włosy należy prawidłowo zadbać. Oto kilka porad w jaki sposób to zrobić. Kiedy będziesz się do nich stosować, Twoje włosy z pewnością Ci się odwdzięczą. Zaczynamy!

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/piekne-wlosy/

Farbowanie to udręka dla włosów

Włosy przede wszystkim te zdrowe i zadbane mogą być bardzo dużym atutem. Wyobraźcie sobie piękne, lśniące, długie włosy pozbawione jakichkolwiek odrostów czy rozdwojonych końcówek. Jest to widok, który możecie osiągnąć. Niestety większość kobiet prędzej czy później niszczy je sobie sięgając na przykład po farbę do włosów. 

Farby do włosów, które możemy kupić w marketach często kosztują zaledwie kilka złotych. Może wydawać się to dla wielu kobiet bardzo kuszące, ponieważ chcą wyglądać tak samo jak Pani z opakowania. Jednak w ich składzie obecny jest amoniak, który nie lubi się z włosami. Po pomalowaniu włosów farbą z marketu twoje włosy nie wypadną chociaż zdecydowanie ich jakość ulegnie pogorszeniu. Dodatkowo będziemy wtedy skazane na częstą koloryzacje odrostu. Starajcie się więc odciągać malowanie włosów jak najbardziej w czasie.

Słów kilka o suszarce, lokówce i prostownicy czyli wrogach dla włosów

Ciepłe powietrze jest to czynnik, który zdecydowanie niszczy twoje włosy. Nie chodzi tutaj jedynie o suszarkę, ale również o prostownicę i lokówkę, których Panie tak chętnie używają. Sprzęty takie potrafią nagrzać się do temperatury nawet 220 stopni Celsjusza. Nieumiejętne korzystanie z nich może prowadzić nawet do tragedii, czyli do spalenia włosów. Sporadyczne korzystanie z tych przyrządów oczywiście nie zaszkodzi włosom, ale robienie tych czynności codziennie nie będzie dobrym pomysłem dla nas i dla naszych włosów. Jeżeli jednak masz bardzo dużą potrzebę prostowanie włosów, to pamiętaj o sprayu zabezpieczającym je przed dużą temperaturą.

Zobacz też: http://www.zdrowakroplakrwi.pl/sexting-czym-jest-i-co-oznacza/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here