Perfumy jak sztabka złota – przedstawiamy markę Paco Rabanne

0
1873
Perfumy

Perfumy Paco Rabanne zna niemal każdy. Najpopularniejsze zapachy to te męskie. Wyróżniają się one ciekawym opakowaniem. Pachnidła zamknięte są w buteleczkę przypominającą sztabkę złota. Czym pachnie płynne złoto od Paco Rabanne? Komu spodobają się perfumy zamknięte w sztabce złota?

Paco Rabanne – twórca płynnego złota

Paco Rabanne a dokładnie Francisco Rabaneda Cuervo jest hiszpańsko – francuskim projektantem mody. Urodził się w Hiszpanii, którą opuścił w wyniku wojny domowej. Wraz z matką przeniósł się do Francji. Chciał być architektem i takie też studnia ukończył w l’École Nationale des Beaux-Arts. W czasie studiów pracował dla Diora i Givenchy, a także szkicował obuwie dla Charlesa Jourdana. To właśnie tam narodziła się jego miłość do mody. Swój własny dom mody założył w 1966 roku. Cechą charakterystyczną jego projektów było wykorzystywanie niekonwencjonalnych materiałów i tworzenie z nich ekstrawaganckich projektów.

perfumy Paco Rabanne

Zapach od Paco Rabanne

W 1968 roku marka paco Rabanne rozpoczęła współpracę z firmą Puig. W jej wyniku powstałe pierwsze perfumy tego domu mody. Dziś Paco Rabanne to najmodniejsze zapachy dla mężczyzn. Rozpoznaje się je nie tylko po oryginalnych kompozycjach zapachowych, ale także i po niestandardowych opakowaniach. Swoim wyglądem przypominają one sztabki złota.

Czym pachnie płynne złoto?

Złote perfumy Paco Rabanne noszą nazwę 1 MILLION. Można je zobaczyć na https://www.perfumeria.pl/collections/perfumy. Paco Rabanne dedykuje ten zapach mężczyznom sukcesu, stylowym, eleganckim, uwodzicielskim i z charakterem. W sztabce złota zamknięta jest kompozycja drzewno – przyprawowa, która wzbogacona jest nutami owocowymi i skórnymi. Ta mieszanka zapewnia perfumom Paco Rabanne 1 Million ciepłe i delikatne akordy, a przy tym niebywała świeżość. Dokładne akordy zapachowe, jakie znajdują się pachnidle to:

  • Nuta głowy: grejpfrut, mięta, czerwona mandarynka
  • Nuta serca: róża, cynamon, nuty przyprawowe
  • Nuta bazy: skóra, nuty drzewne, bursztyn, indyjska paczula

Zapach od Paco Rabanne

Nie tylko złoto – popularne perfumy Paco Rabanne

1 MILLION to nie jedyne perfumy Paco Rabanne, które zdobywają pierwsze miejsca na listach najpopularniejszych zapachów dla mężczyzn. Dużym zainteresowaniem cieszy się też seria wód toaletowych Invitus. Wśród tej serii męskich perfum znaleźć można zarówno orzeźwiające pachnidła bazujące na olejku mandarynkowym o grejpfrutowym, jak i głębokie perfumy z pieprzem i kwiatem pomarańczy. Dodatkowym linia Invitus oferuje mężczyzną dezodoranty o tych samych zapachach jak perfumy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here