Zagęszczanie brwi jak to zrobić?

0
2293
zagęszczanie brwi
fot. pexels.com

Chcąc mieć piękne i gęste brwi szukamy różnych sposobów, aby osiągnąć ten efekt. Nie każda z nas chce udać się na profesjonalny zabieg zagęszczania włosów i próbuje własnymi środkami upiększyć sobie brwi. Jak je zagęścić nie wydając mnóstwa pieniędzy na profesjonalny zabieg? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/jak-zagescic-brwi/

Odżywka

Na rynku istnieje wiele różnych preparatów, które wspomagają wzrost włosków w pożądanych przez nas miejscach. Chcąc by nasze rzęsy lub brwi były bardziej zagęszczone oraz lepiej rosły, możemy sięgnąć po odżywkę, która wspiera ten proces.

Odżywkę kupimy w sklepie drogeryjnym lub w aptece. W zależności od naszych potrzeb znajdziemy preparat, który albo przedłuży włoski albo je zagęści. Jednakże musimy mieć na uwadze, że takie odżywki trzeba używać przez dłuższy czas, by zauważyć faktyczne efekty.

Makijaż

Nie chcąc wydawać pieniędzy na różne preparaty możemy również zastosować kilka trików makijażowych, które pomogą nam osiągnąć upragniony efekt. Doskonale sprawdzą się wszelkie cienie i tusze do brwi, które je przyciemnią, a tym samym nadadzą im efektu gęstości oraz ładnego kształtu.

Brwi również wymagają odpowiedniego malowania, dzięki czemu będą wyglądały jednolicie oraz estetycznie. Jednakże nie należy przesadzić z kosmetykami, gdyż wówczas możemy osiągnąć efekt sztuczności i kiczu.

Henna

Nie chcąc codziennie wykonywać starannego makijażu brwi możemy również zastosować hennę, która przyciemni nasze włoski, a także da nam efekt bardziej gęstych brwi. Hennę możemy nałożyć samodzielnie w domu, po przeprowadzeniu próby alergicznej na dowolnym kawałku naszej skóry. A jeśli jednak się boimy, wówczas warto umówić się na wizytę kosmetyczki, która nie policzy nam dużej kwoty za zabieg, a wykona go profesjonalnie.

Henna to świetne rozwiązanie dla kobiet, którym zależy na mocniejszym efekcie wizualnym brwi, jednakże nie każdej z nas będzie w niej do twarzy, zatem lepiej się zastanówcie dwa razy, zanim zrobicie sobie kruczoczarne brwi.

Przeczytaj też: http://www.alterstyl.pl/domowe-sposoby-na-leczenie-zapalenia-gardla/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here