Przedłużanie rzęs – różne metody

0
1883
przedłużanie rzęs
fot. pexels.com

Obecnie przedłużanie rzęs jest niezwykle modne. Kobiety udoskonalają swoje rzęsy, aby nie musieć ich malować każdego dnia, a później wykonywać demakijażu. Z jednej strony jest to męczące, a z drugiej zabieg przedłużania rzęs u kosmetyczki gwarantuje niezwykły efekt, który sprawia, że od razu można poczuć się bardziej kobieco! Poznaj różne sposoby przedłużania rzęs i wybierz ten najlepszy dla siebie!

Zobacz też: http://www.psfs.pl/popularne-metody-przedluzania-rzes-co-warto-wiedziec/

Przedłużanie klasyczne, czyli 1:1

Ta metoda jest zdecydowanie najbardziej popularna jeśli chodzi o przedłużanie rzęs. Jej nazwa mówi bardzo wiele, otóż polega na tym, że jedną rzęsę nową doczepia się do jednej rzęsy naturalnej. Można tak zrobić względem każdej naturalnej rzęsy, jaką ma pacjentka – i tak też najczęściej się robi, a można tylko w wybrane miejsca, np. w kącikach zewnętrznych, gdzie rzęsy są często nieco wybrakowane. Wbrew pozorom metoda 1:1 gwarantuje subtelny efekt, ponieważ rzęsy są jedynie wydłużone, natomiast brak zagęszczenia sprawia, że na pierwszy rzut oka całość wygląda bardzo subtelnie.

Metoda objętościowa 2D-3D

W kontekście przedłużania rzęs śmiało możemy mówić o metodach objętościowych, ponieważ tak naprawdę one nie tylko dbają o objętość, ale również przedłużają rzęsy. Metody 2D i 3D gwarantują bardziej intensywny efekt w porównaniu do metody 1:1, ponieważ kolejno polegają na tym, że do jednej rzęsy pacjentki przykleja się dwie lub 3 nowe. Dzięki temu rzęsy po zabiegu są nie tylko dłuższe, ale i pełniejsze, bardziej gęste. To wszystko sprawia, że efekt jest intensywniejszy, ale nadal prezentuje się naturalnie i w sam raz na co dzień, zwłaszcza przy metodzie 2D.

Metody objętościowe 4D-8D

Jak możesz się domyśleć, te metody przedłużania i zagęszczania rzęs są kontynuacją tych powyżej. Znalazły się w odrębnej grupie, ponieważ są to techniki raczej nie na co dzień, a dedykowane na artystyczne okazje, wizażowe konkursy. Metody te nazywa się kolejno Hollywood, Russian Volume. Wykonanie tego zabiegu wymaga ogromnej precyzji od kosmetyczki oraz dobrej jakości naturalnych rzęs pacjentki, aby te 8 drobnych doczepionych rzęs nie uszkodziło tych naturalnych.

Przeczytaj też: http://www.rebeliakultury.pl/nietypowe-zakladki-do-ksiazek/ 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here