Skuteczny sposób na opadające powieki

0
1842
powieki
fot: pixabay.com

Skóra wokół oczu jest niezwykle wrażliwa i podatna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. W związku z tym wymaga ona szczególnej pielęgnacji i traktowania. Nie zawsze jednak działania zapobiegawcze przyniosą wymierne skutki. Mimo właściwej pielęgnacji bardzo często i tak musimy zmierzyć się z większym problemem i sięgnąć po bardziej efektywne metody. Dotyczy to również opadających powiek – dolegliwości, z którą zmaga się bardzo wiele osób. 

Zobacz też: http://www.beyouty.pl/sposob-na-opadajace-powieki/

Opadające powieki zmieniają wygląd naszej twarzy i to w tę mniej korzystną stronę. Nic zatem dziwnego, że prędzej czy póżniej nadchodzi taki moment, kiedy chcemy coś z tym zrobić. Zastanówmy się więc jakie mogą być przyczyny opadających powiek, aby możliwie ograniczyć ekspozycję na te czynniki oraz jak efektywnie pozbyć się opadających powiek. 

Przyczyny opadania powiek

Bezpośrednią przyczyną opadania powiek jest utrata jędrności skóry wokół oczu. Zazwyczaj dzieje się to w trakcie naturalnego procesu starzenia. Nie mamy na to wielkiego wpływu. Stosowanie kremów i innych preparatów pod oczy może spowolnić, złagodzić ten proces, jednak go nie zatrzyma. Sa natomiast inne czynniki, które przyspieszają opadanie powiek i to im powinnismy się przyjrzeć i zniwelować je. Otóż naszymi największymi wrogami pod tym względem są stres, zmęczenie, kłopoty ze spaniem oraz palenie papierosów. 

Efektywne metody na pozbycie się opadających powiek

Jak zatem radzić sobie z opadającymi powiekami, które dodają naszej twarzy lat? Najskuteczniejszą metoda jest plastyka powiek, a więc skorzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jeśli oczekujemy widocznych rezultatów nie ma co się zastanawiać. 

Na czym polega taki zabieg

Plastyka powiek polega na wykonaniu nacięć w odpowiednich miejscach na górnej i/lub dolnej powiece oraz usunięciu nadmiaru skóry bądź tkanki tłuszczowej. Na koniec zakładane są specjalne, delikatne szwy, które same się rozpuszczają.

To efektywna metoda, która szybko i skutecznie poprawia i odmładza wygląd oka. Warto ja wykonać w renomowanej klinice u doświadczonego lekarza. 

Przeczytaj też: http://www.prywatnezdrowie.pl/jak-zapewnic-wlasciwa-opieke-unieruchomionemu-seniorowi/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here